AB Elektro AS
Kleggveien 7
9514 Alta
Man-Fre: 08:00 - 16:00
78 45 68 00

 

 

 

Leif Gunnar Lange

Prosjektingeniør

leif@ab-elektro.no
  90991379

Likeretter/ Vekselretter systemer, Reservekraftanlegg, Prosjekter, Industri

Harald Farstad

Daglig leder

harald@ab-elektro.no
  951 73 175

Daglig ledelse, tilbud/anbud, Industri

Daniel Åsheim

Installatør, Prosjekt leder

daniel@ab-elektro.no
  916 60 158

Kunderådgiver, tilbud, automasjon, prosjektering

Kjetil Sætermo

Prosjekt

kjetil@ab-elektro.no
  941 93 449

Kunderådgiver, tilbud, prosjektering

Roar Johansen

Saksbehandler

roar.j@ab-elektro.no
  91660150

Bjørn Tore Sivertsen

Montør

bjorntore@ab-elektro.no
  418 49 344

Kelvin Cuayzon

Montør

kelvin@ab-elektro.no
  916 60 159

Lasse Johansen

Montør

lasse@ab-elektro.no
  93041070

Tore Amundsen

Montør

tore@ab-elektro.no
  916 60 154

Emil Zaremba

Montør

emil.s@ab-elektro.no
  46569236

Vegard Samuelsen

Hjelpe Montør

vegard.s@ab-elektro.no
  980 38 896

Vegard Knudsen

Montør

vegard.k@ab-elektro.no
  95156855

Stefan Dezsø

Montør

stefan.d@ab-elektro.no
  91151543

Sebastian Johansen

Montør

sebastian.j@ab-elektro.no
  99118382

Kjetil Moe

Montør

kjetilm@ab-elektro.no
  994 78 908

Piotr Cybulski

Hjelpe Montør

piotr@ab-elektro.no
  967 03 996

Jon Farstad

Montør

jon@ab-elektro.no
  995 14 533

Helena Karjalainen

Lærling

helena@ab-elektro.no
  45069765

Tor Haakon Paulsen Mikkelsen

Lærling

  90176193

Kristoffer Johansen

Hjelpe Montør

  47287842

Tine Johansen Sørbø

Lærling

tine.s@ab-elektro.no
  41586886

Haakon Isaksen Grønlund

Lærling

haakon.g@ab-elektro.no
  90928508

Hasanai Pradapsri

Lærling

hasanai.p@ab-elektro.no
  91713089