AB Elektro AS
Kleggveien 7
9514 Alta
Man-Fre: 08:00 - 16:00
78 45 68 00

 

 

 

Harald Farstad

Daglig leder

harald@ab-elektro.no
  951 73 175

Daglig ledelse, tilbud/anbud, Industri

Daniel Åsheim

Installatør, Prosjekt leder

daniel@ab-elektro.no
  916 60 158

Kunderådgiver, tilbud, automasjon, prosjektering

Kjetil Sætermo

Prosjekt

kjetil@ab-elektro.no
  941 93 449

Kunderådgiver, tilbud, prosjektering

Roar Johansen

Saksbehandler

roar.j@ab-elektro.no
  91660150

Bjørn Tore Sivertsen

Montør

bjorntore@ab-elektro.no
  418 49 344

Kelvin Cuayzon

Montør

kelvin@ab-elektro.no
  916 60 159

Lasse Johansen

Montør

lasse@ab-elektro.no
  93041070

Tore Amundsen

Montør

tore@ab-elektro.no
  916 60 154

Karl Petter Romsdal

Montør

karl@ab-elektro.no
  976 51 878

Emil Zaremba

Montør

emil.s@ab-elektro.no
  46569236

Vegard Samuelsen

Hjelpe Montør

vegard.s@ab-elektro.no
  980 38 896

Kjetil Moe

Lærling

kjetilm@ab-elektro.no
  994 78 908

Piotr Andrzej

Hjelpe Montør

piotr@ab-elektro.no
  967 03 996

Jon Farstad

Lærling

jon@ab-elektro.no
  995 14 533

Trygve Sætermo Suhr

Lærling

trygves@ab-elektro.no
  90542427